Объявления
Доска объявлений недвижимость, купля и продажа товаров, услуги, частные объявления, барахолка, товары из рук в руки. Разместить объявление бесплатно на сайте
Объявления Украина » Полтавская область » Лубны » Промышленность, производство » Полиграфическое машиностроение » Продам » Подать объявление бесплатно

Сітілайт. Виробництво та монтаж.

Объявление размещено: 08.11.2017 14:31
Продам
Цена: договорная


Компанія виробник рекламних конструкцій вуличного формату пропонує сіті-лайти різних комплектацій, варіантів виконання, колірної гами, розмірів, способу кріплення і скління.
Перший сіті-лайт справили в 1998 році, з тих пір ми розвиваємося в цій сфері, вузьконаправлено.
Пропонуємо надійні, якісні, довговічні рекламні сітілайти.
Розмір рекламного поля сіті лайта 1,2х1,8 метра.
Підсвітка якісна, яскрава, 6-ти лампова, проводка мідна.
Сіті-лайт виготовлений із сталевого каркаса, всі внутрішні частини оцинковані, корпус сіті-лайта виготовлений з 6-ти варіантів алюмінієвих профілів. Рама сіті-лайта опускається і піднімається на газових амортизаторах.
Відмітна риса наших сіті-лайтів: зручність і простота експлуатації при будь-якій погоді!
Все легко відкривається спеціальним ключем, плакат (рекламний постер сіті-лайта) замінюється за допомогою опускання ліфтової системи на зручну висоту.

Купити сіті-лайт в Києві можна наступних комплектацій: - стандартний (найпопулярніший варіант виконання. Відмітна особливість - оцинкована центральна облицювання ноги, покрита порошковою полімерною фарбою дає довговічне використання в наших кліматичних умовах).
- горизонтальні сіті-лайти, зручні у використанні для розміщення карт міст, торгових залів, розмітки навігації житлових комплексів, новобудов на місцевості.
- настінний сіті-лайт, використовується в торгових центрах, кінотеатрах, інтер'єрах кафе, готелів.
- сітілайт «Прайм» - сітілайт преміум дизайну. Відмітна риса можливість нанесення логотипу або номера будинку на нижнє поле. У нічний дане поле також підсвічується.

На будь-який конструктив всіх сіті-лайтів поширюється гарантія 2 роки.
Реклама на наших сіті-лайтах принесе Вам прибуток без витрат на ремонт і модернізацію сітілайтів, щорічну підкраску та боротьбу з корозією.
Можлива доставка Новою поштою і самостійна установка або установка «під ключ».
Також здійснюємо допомогу в ремонті, модернізації, підборі деталей для Ваших сітілайтів, в наявності завжди є запчастини.
Бажаєте замовити сіті-лайт - телефонуйте!

Контакты автора объявления
Имя: Михаил
Телефон: 0731547404
Отправить пользователю сообщение

Страна: Украина
Город: Лубны
Регион: Полтавская область
Фотографии объявления

Статистика просмотров. загрузка ...


все объявления автора

ID объявления: 4089535
Бесплатное объявление


Доска объявлений / Все объявления